Varia® 47 / 25 czerwca 2022

11. Wiktor Korecki | Zbieranie kaczeńców, przed 1939 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 47Zbieranie kaczeńców, przed 1939 r.
Wiktor Korecki | Zbieranie kaczeńców, przed 1939 r.

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Zbieranie kaczeńców, przed 1939 r.

olej, płótno, 49 × 78 cm
sygn. p. d.: „WIKTOR KORECKI”

Cena wylicytowana
8 500 zł