Aukcja Dzieł Sztuki / 4 maja 2014

47. Wiktor Korecki | Mostek

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMostek
47
Mostek

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Mostek

olej, płótno, 61 x 93 cm
sygn. p.d.: W.KORECKI

Cena wylicytowana
10 000 zł