Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 13 stycznia 2021

11. Wiesław Markowski | Tramontana, 1969 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraTramontana, 1969 r.
Wiesław Markowski | Tramontana, 1969 r.

Wiesław Markowski (1938 Lwów - 1978 Gdańsk)

Tramontana, 1969 r.

akryl, płótno, 160 x 130 cm, sygn. i dat. śr.d.: W. MARKOWSKI 69, na odwrocie naklejka wystawowa
- 1970 Wystawa Wiesław Markowski, Charlottenborg, Kopenhaga
- 1971 w Kordegardzie w Warszawie
Wymieniony w Katalogu wystawowym Twórczość Wiesława Markowskiego, MN w Gdańsku, Gdańsk 1981, Wykaz obrazów nie pozyskanych na wystwę, poz. 7

Cena wylicytowana
8 000 zł