Varia 36 / 27 czerwca 2020

67. Wenzel H. Wendlberger | Martwa natura z jabłkami

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Martwa natura z jabłkami
67
Martwa natura z jabłkami

Wenzel H. Wendlberger (1882 Rothsaifen ? 1945 Monachium)

Martwa natura z jabłkami

olej, tektura, 49 × 71 cm
sygn. p. d.: W.H.Wendlberger
na odwrocie nalepka z wystawy: Standige Kunst-Ausstellung der Munchener
Kunstler-Genossenschaft im Gebaude des alten Nationalmuseums, Maximilianstrasse 26

Cena wylicytowana
3 000 zł