ręcznie malowała Stefania Wojdalińska (1910–1998) – uczennica prof. Stanisława Jagmina, porcelana, ręcznie malowana, złocona, wys. 25,5 cm, sygn. i dat. Stenia W. / Chodzież / 1929 r.