ręcznie malowała Stefania Wojdalińska (1910-1998) - uczennica prof. Stanisława Jagmina, porcelana, ręcznie malowana, złocona, wys. 25 cm, odprysk w szkliwie na brzuśćcu, sygn. i dat. na spodzie: Stenia W. / Chodzież / 1929