Varia 34 / 15 lutego 2020

166. | Wazon

HomeAukcje archiwalneVaria 34Wazon
166
Wazon

Wazon

Baccarat (?), ok. poł. XIX w.
szkło bezbarwne, kryształowe, metal złocony; wys. 24 cm