Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

38. Wacław Masłowski | W drodze do kościoła

aAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeW drodze do kościoła
38
W drodze do kościoła

Wacław Masłowski (1887-1943)

W drodze do kościoła

akwarela, papier, 25 x 40 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: W. Masłowski