Dawny Gdańsk i okolice / 4 czerwca 2016

59. W. Weigel | Żuraw Gdański

Strona głównaAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceŻuraw Gdański
59
Żuraw Gdański

W. Weigel (1 poł XX w.)

Żuraw Gdański

akwarela, papier, 58 x 44 cm w świetle oprawy; sygn. p. d.: W. Weigel Hbg.

Cena wylicytowana
1 200 zł