Aukcja Varia (26) / 13 października 2018

23. Vladimir Fedorowicz | Port

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Varia (26)Port
Port

Vladimir Fedorowicz (1871 Gubernia Orłowska-1928 Petersburg)

Port

olej, płótno, 32,5 x 43,5 cm
sygn. cyrylicą p. d.: Wł. Fedorowicz

Cena wylicytowana
4 600 zł