olej, płótno, 50 x 60 cm, sygnowany p.d.: 'T. Sętowski' oraz opisany na odwrocie: '"Strumień energii" | olej, płótno, 50 cm x 60 cm | Tomek Sętowski'
Absolwent wydziału plastyki częstochowskiej WSP (obecnie Akademia im. Jana Długosza). Tworzy w nurcie nazywanym na świecie „realizmem magicznym”. Pracuje i mieszka w rodzinnej Częstochowie oraz Sopocie. Od 1998 roku jest obecny na rynku amerykańskim. W roku 2005 rozpoczął współpracę z nowojorską CFM Gallery, wystawiał także m.in. w San Francisco i Santa Fe. Prace Sętowskiego (obrazy, rysunki oraz rzeźby) były prezentowane w trzech albumach – „Teatr Magiczny” (2001 r.), „Muzeum Wyobraźni” (2003 r.) i „Dream Factory” (2017 r.), które ukazały się nakładem wydawnictwa MUZA S.A. Jest on autorem wielu plakatów, okładek wydawnictw muzycznych, okładek prasowych, kalendarzy, a także laureatem wielu nagród, w tym brązowego medalu „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. W rodzinnej Częstochowie stworzył „Muzeum Wyobraźni” – prywatną galerię, będącą atrakcją turystyczną miasta.