Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 22 września 2021

44. Tomasz Milanowski | Bez tytułu, 2018

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraBez tytułu, 2018
44
bez-tytulu-2018-tomasz-milanowski

Tomasz Milanowski (ur. 1972)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 195 x 195 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Tomasz Milanowski | 2018 | olej / płótno

Tomasz Milanowski
Profesor Tomasz Milanowski jest absolwentem Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którą ukończył w 1998 roku. Studiował w pracowniach Stefana Gierowskiego i Jarosława Modzelewskiego, dyplom nagrodzony wyróżnieniem rektorskim zrealizował pod kierunkiem Krzysztofa Wachowiaka.  Po ukończeniu studiów związał się z macierzystym wydziałem. Prowadzi własną pracownię malarstwa, a od 2016 roku pełni funkcję Dziekana Wydziału Malarstwa. Jest autorem blisko 50 wystaw indywidualnych i wielu wystaw zbiorowych, także o zasięgu międzynarodowym. Jest stypendystą Fundacji Pollock-Krasner w Nowym Jorku (2013) oraz członkiem kapituły Fundacji Staraków.

Cena wylicytowana
34 000 zł