21 Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 stycznia 2021

3. Tomasz Kołodziejczyk | Jachty w porcie, 2020

Strona głównaAukcje nadchodzące21 Aukcja Sztuki XXI wiekuJachty w porcie, 2020
Tomasz Kołodziejczyk | Jachty w porcie, 2020

Tomasz Kołodziejczyk (ur. 1976)

Jachty w porcie, 2020

akryl, płótno, 105 x 140 cm, sygnowany na odwrocie: '"JACHTY W PORCIE" | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2020'

Estymacja:
11 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł