Varia 37 / 26 września 2020

22. Tomasz Hoffman | Gniazdo, 1988 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 37Gniazdo, 1988 r.
tomasz-hoffman-gniazdo-1988-r

Tomasz Hoffman (XX w.)

Gniazdo, 1988 r.

olej, płótno, 73 x 93 cm
na odwrocie opis.: GNIAZDO/TOMASZ HOFFMAN/1988 R.

Cena wylicytowana
0 zł