Aukcja Sztuki Fantastycznej / 20 lutego 2021

12. Tomasz Alen Kopera | Poison, 2015

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejPoison, 2015

Tomasz Alen Kopera (ur. 1976)

Poison, 2015

olej, sklejka, 30 x 20 cm, sygnowany l.d.: 'ALEN' oraz na odwrocie: 'Tomasz Alen Kopera | "POISON"| 2015'

Tomasz Alen Kopera
Cena wylicytowana
12 000 zł