Poloniae Regnum ut et Magni Ducati Lithuaniae Accuratiss
wyd. Tobias Conrad Lotter, stan drugi, Augsburg 1778
mapa pochodząca z „Atlas Minor Praecipua Orbis Terrarum Imperia…”
miedzioryt kolorowany, 21 x 26,8 cm (odcisk płyty)
stan zachowania bardzo dobry, po konserwacji
Imago Poloniae, K10/6