Varia 41 / 19 maja 2021

274. Teryna na stopie z pokrywą z motywem jelenia i zająca, Theodor Julius Günther, Berlin, ok. 1850 r

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 41Teryna na stopie z pokrywą z motywem jelenia i zająca, Theodor Julius Günther, Berlin, ok. 1850 r
274
teryna-na-stopie-z-pokrywa-z-motywem-jelenia-i-zajaca-theodor-julius-gnther-berlin-ok-1850-r

Teryna na stopie z pokrywą z motywem jelenia i zająca, Theodor Julius Günther, Berlin, ok. 1850 r

srebro, pr. 11 łutowa, w. 4168 g, repusowane, odlewane, wewnątrz złocone, pokrywa
dekorowana plastycznymi motywami jelenia i zająca, znaki złotnicze: znak złotnika „GÜNTHER” oraz „11 lüth”, wys. 39 cm, dł. 52,5 cm, gł. 30 cm

Cena wylicytowana
42 000 zł