Aukcja Sztuki Współczesnej / 23 marca 2024

41. Teresa Panasiuk | Pejzaż IV, 2002

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejPejzaż IV, 2002
41
Teresa Panasiuk | Pejzaż IV, 2002

Teresa Panasiuk (1938-2021)

Pejzaż IV, 2002

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygnowany p.d.: 'T. PANASIUK' oraz na odwrocie: 'TERESA PANASIUK | pejzaż IV/2002 | olej 82 x 61'

Teresa Panasiuk
W latach 1958-64 studiowała w gdańskiej PWSSP w pracowni K. Łady-Studnickiej oraz na ASP w Warszawie, pod kierunkiem A. Nachta-Samborskiego. Zajmuje się malarstwem: olej, gwasz, pastel. Od początku lat 60-tych jej prace są regularnie wystawiane, miedzy innymi: w warszawskiej Galerii Sztuki Współczesnej, Paryżu, Berlinie, Roskilde w Danii, Kołobrzegu, Rzeszowie, Łodzi,
Cena wylicytowana
12 000 zł *Sprzedaż warunkowa