Varia (19) / 21 września 2017

49. Teresa Kulejowska | Szałas na Bukowinie, 1931 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (19)Szałas na Bukowinie, 1931 r.
49
Szałas na Bukowinie, 1931 r.

Teresa Kulejowska (1909-1974)

Szałas na Bukowinie, 1931 r.

olej, tektura, 35,5 x 49,5 cm, sygn. i dat. l.d.: T. Kulejowska, Bukowina, 1931 r.

Cena wylicytowana
800 zł