Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

80. Teodor Urtnowski | Żuraw w Gdasku

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiŻuraw w Gdasku
80
zuraw-w-gdasku-teodor-urtnowski-940630zuraw-w-gdasku-teodor-urtnowski-1870199

Teodor Urtnowski (1881 Toruń - 1963 Akwizgran)

Żuraw w Gdasku

olej, płótno, 62 × 82,5 cm
sygn. p. d.: T.URTNOWSKI

Cena wylicytowana
6 500 zł