olej, płótno, 70 × 81 cm
na krośnie pieczęć „TH. URTNOWSKI”
poniżej odręcznie dopisane daty życia i śmierci artysty oraz odręcznie opisany przez córkę artysty.
na krośnie nalepka z opisem pracy w języku niemieckim