48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

36. Tatai | z cyklu Medytacje II, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej Sztukiz cyklu Medytacje II, 2015
36
z cyklu Medytacje II, 2015

Tatai

z cyklu Medytacje II, 2015

olej, płótno, 65 x 92 cm
sygn. na odwrocie: TATAI