Varia 38 / 21 października 2020

237. | Talerz w typie Kakiemon, Berlin, II poł. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Talerz w typie Kakiemon, Berlin, II poł. XX w.
237
talerz-w-typie-kakiemon-berlin-ii-pol-xx-w

Talerz w typie Kakiemon, Berlin, II poł. XX w.

porcelana ręcznie malowana, złocona, śr. 24 cm

Cena wylicytowana
300 zł