249. Talerz dokoracyjny

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Talerz dokoracyjny
249
talerz-dokoracyjny

Talerz dokoracyjny

porcelana ręcznie malowana, dekoracje natryskowe, drapane, złocona, sygn. na odwrocie: Czurin, naklejka: Spółdzielnia Przemysłu Ludowego i Artystycznego "Kwiatogal", śr. 24 cm

Cena wylicytowana
1 700 zł