Varia (13) / 22 września 2016

64. Tadeusz Wierusz-Kowalski | Sosna w Świdrze, 1946 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (13)Sosna w Świdrze, 1946 r.
64
Sosna w Świdrze, 1946 r.

Tadeusz Wierusz-Kowalski (I poł. XX w.)

Sosna w Świdrze, 1946 r.

ołówek, papier, 11 x 17 cm, sygn. l.d.: T.K. oraz p.d.: Świder 27.8.46, na passe-partout dopisek: Tadeusz Wierusz Kowalski 1946

Cena wylicytowana
500 zł