Varia 11 / 19 maja 2016

30. Tadeusz Cieślewski | Kościół Św. Anny

aAukcje archiwalneVaria 11Kościół Św. Anny
30
Kościół Św. Anny

Tadeusz Cieślewski (1870 Warszawa-1956 tamże)

Kościół Św. Anny

akwarela, papier, 48,5 x 30 cm
sygn. p.d.: T.Cieślewski