232. | Tacka ze wzorem stolikowym, Miśnia, pocz. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Tacka ze wzorem stolikowym, Miśnia, pocz. XX w.
232
tacka-ze-wzorem-stolikowym-misnia-pocz-xx-w

Tacka ze wzorem stolikowym, Miśnia, pocz. XX w.

porcelana malowana ręcznie podszkliwnie i naszkliwnie, złocona, dł. 26,5 cm