Aukcja Prac na Papierze / 14 lipca 2018

24. Szymon Müller | Dziewczyna na krześle, 1925 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeDziewczyna na krześle, 1925 r.
Dziewczyna na krześle, 1925 r.

Szymon Müller (1885 Kraków-1942 tamże)

akwarela, papier, 67 x 42 cm
sygn. i dat. p. d.: Szymon Müller 1925/Kraków
po konserwacji

Cena wylicytowana
2 200 zł