Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

245. SYGNET PRZYSPOSOBIENIA WOJSKOWEGO

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówSYGNET PRZYSPOSOBIENIA WOJSKOWEGO
245
SYGNET PRZYSPOSOBIENIA WOJSKOWEGO - 1SYGNET PRZYSPOSOBIENIA WOJSKOWEGO - 2

SYGNET PRZYSPOSOBIENIA WOJSKOWEGO

złoto, srebro, biała emalia, masa 13,35 g
Tarcza stanowi miniaturę odznaki komendanckiej – krzyż pokryty białą emalią z umieszczonym pośrodku medalionem z wyobrażoną plastycznie głową Marszałka Józefa Piłsudskiego. Pomiędzy ramionami krzyża monogram wiązany „PW”. Miniatura otoczona złotą ramką. Wewnętrzny pierścień ze złota, zewnętrzny ze srebra. Wewnątrz grawerowana dedykacja – „P. Mjr. E. Wojciechowskiemu/Koledzy Państw. Urzędu Wych. F. i. P. W.”.

Cena wylicytowana
4 600 zł