Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

129. Sygnet herbowy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiSygnet herbowy
129
Sygnet herbowy

Sygnet herbowy

XIX/XX w.
złoto pr. 0,585, m. 4,97 g, szafir ok. 4,00 ct, szlif fasetowy, grawer z herbem Jasieńczyk

Cena wylicytowana
5 000 zł