43. Stanisław Szwarc | W sadzie

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33W sadzie
43
W sadzie

Stanisław Szwarc (1880?1953 Kraków)

W sadzie

olej, tektura, 40 × 25 cm
Proweniencja:
Kolekcja rodziny artysty