Aukcja Prac na Papierze / 20 lipca 2019

58. Stanisław Rejchan | Akt

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeAkt
58
Akt

Stanisław Rejchan (1858-1919)

Akt

akwarela, papier, 59 × 74,5 cm
sygn. l. d.: St. Rejchan
na odwrocie naklejka Towarzystwa Artystów Polskich

Cena wylicytowana
2 800 zł