Aukcja Sztuki Współczesnej / 17 marca 2018

14. Stanisław Fijałkowski | LXXIV Autostrada, 1987 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejLXXIV Autostrada, 1987 r.
LXXIV Autostrada, 1987 r.

Stanisław Fijałkowski (1922 Zdołbunów - 2020 Łódź)

LXXIV Autostrada, 1987 r.

olej, płótno, 92 x 73 cm
sygn. i dat. na odwrociu, na blejtramie: FIJAŁKOWSKI - LXXIV Autostrada, 1987 8/87

- zakup bezpośrednio od artysty
- Galeria Ego, Poznań
- kolekcja Wojciecha i Olgi Fibak, Monte Carlo, Monako
- kolekcja prywatna, Warszawa
Wystawiany: Stanisław Fijałkowski, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Zachęta - Państwowa Galeria Sztuki w Warszawie, 2003
Lit.: Stanisław Fijałkowski, katalog wystawy, [red.] Włodzimierz Nowaczyk, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Poznań 2003, s. 252, poz. kat. 152 (wykaz prac)

Cena wylicytowana
68 000 zł