Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

73. Stanisław Fabijański | Martwa natura z kwiatami, 1912 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura z kwiatami, 1912 r.
73
Martwa natura z kwiatami, 1912 r.

Stanisław Fabijański (1865 Paryż - 1947 Kraków)

olej, płyta, 90,5 × 41,5 cm
sygn. i dat. w l. d.: Stanisław/Fabijański/
Kraków 1912

Cena wylicytowana
4 000 zł