Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

25. Stanisław Eleszkiewicz | Autoportret

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiAutoportret
Autoportret

Stanisław Eleszkiewicz (1900 Czutowo k. Połtawy - 1963 Paryż)

Autoportret

olej, płótno, 55 × 46 cm
sygn. l. d.: S.Eleszkiewicz

Cena wylicytowana
20 000 zł