Aukcja Malarstwa Polskiego / 6 lipca 2022

24. Stanisław Bagieński | Samosierra

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa PolskiegoSamosierra
samosierra-stanislaw-bagienski-611429samosierra-stanislaw-bagienski-740877

Stanisław Bagieński (1876 Warszawa - 1948 tamże)

Samosierra

olej, płótno, 25,50 x 41 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: S. Bagieński

Cena wylicytowana
8 000 zł