srebro, pr. 925, w. 82 g, wys. 14 cm, w. 104 g, wys. 13,5 cm, punce: lew, herb zwieńczony koroną, litera "b"; duża litera "W", zachowane resztki jasnej emalii, jedna z nich ozdobiona grawerowanymi inicjałami "PAG", na spodzie "IEB"