42,5 x 25,5 x 63 cm
Zamykana na trzy zapięcia: główne i dwa boczne (jednego brak). Po bokach ruchome uchwyty metalowe. Na wierzchu oznaka stopnia plut. (trzy białe paski) oraz odznaka Bazy (syrenka na niebieskiej tarczy). Sygnatury oraz data 1942 r. Oznaki używania, farba oryginalna, wewnątrz jasnozielona.
stan zachowania 3