Aukcja Dzieł Sztuki / 20 czerwca 2015

21. Seweryn Szrajer | Barka na rzece

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiBarka na rzece
Barka na rzece

Seweryn Szrajer (1899-1947)

Barka na rzece

olej, płótno, 50 x 60 cm
sygn. l. d.: Szrajer