26. Sergey Winogradoff | Aleja leśna

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Aleja leśna
26
aleja-lesna-sergey-winogradoff

Sergey Winogradoff (1869-1938)

Aleja leśna

olej, płótno, 78 x 53 cm, sygn. cyrylicą l.d.: Sergiej Winogradow