11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

29. Sandra Szyra | Według torów. PKP Rydułtowy, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuWedług torów. PKP Rydułtowy, 2013
29
Według torów. PKP Rydułtowy, 2013 - 1Według torów. PKP Rydułtowy, 2013 - 2

Sandra Szyra (ur. 1990)

Według torów. PKP Rydułtowy, 2013

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Szyra S. oraz opisany na odwrocie

2015 – wystawa indywidualna „Hajmat”, Fundacja EDF Polska, Rybnik

Sandra Szyra Mieszka i tworzy w Rydułtowach na Górnym Śląsku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dyplom magisterski w Pracowni Malarstwa prof. Kazimierza Cieślika, aneks z rysunku pod kierunkiem prof. nadz. Macieja Linttnera. Nagrody i wyróżnienia: 2015 –  finalistka Przeglądu Młodej Sztuki „Świeża Krew”, Wrocław;  finalistka Biennale Sztuki Młodych „Rybie Oko 8”, Słupsk; finalistka Międzynarodowego Konkursu Malarskiego Fundacji Trzy Mosty, Warszawa; 2014 – finalistka konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch, Warszawa; kilkakrotna laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki  im. Vincenta van Gogha, Rybnik, 2012 – II Nagroda, 2013 – Nagroda Równorzędna, 2014 – wyróżnienie. 2014 –  Wyróżnienie w I Międzynarodowym Triennale Rysunku Studentów Wyższych Szkół Artystycznych, Katowice; 2013 - Nominacja do Nagrody Artystycznej UAP Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie, Poznań. Autorka wystawy indywidualnej pt. „Hajmat” w Rybniku w 2015 r. oraz  wielu zbiorowych.
Cena wylicytowana
2 000 zł