Varia 24 / 30 czerwca 2018

5. Rudolf Petuel | Pejzaż leśny

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Pejzaż leśny
Pejzaż leśny - 1Pejzaż leśny - 2

Rudolf Petuel (1870-?)

Pejzaż leśny

olej, płótno, 80 x 90 cm
sygn. p. d.: R. PETUEL

Cena wylicytowana
2 000 zł