Varia 38 / 21 października 2020

32. Roman Antoni Breitenwald | Wyjazd na polowanie

HomeAukcje archiwalneVaria 38Wyjazd na polowanie
wyjazd-na-polowanie-roman-antoni-breitenwald-1524321wyjazd-na-polowanie-roman-antoni-breitenwald-1566154

Roman Antoni Breitenwald (1911 Piotrków Trybunalski – 1985)

Wyjazd na polowanie

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: R.Breitenwald

Cena wylicytowana
4 600 zł