26 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 grudnia 2021

7. Robert Motelski | Światło 6 września 15:19, 2021

Strona głównaAukcje nadchodzące26 Aukcja Sztuki XXI wiekuŚwiatło 6 września 15:19, 2021
Robert Motelski | Światło 6 września 15:19, 2021

Robert Motelski (ur. 1977)

Światło 6 września 15:19, 2021

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'ŚWIATŁO 6 WRZEŚNIA 15:19 | Robert Motelski 2021'

Robert Motelski
W 1997 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych Warszawie. W 2002 r. ukończył z wyróżnieniem Wydział Malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie pod kierunkiem profesor Barbary Szubińskiej. Wcześniej studiował w pracowniach profesorów Antoniego Fałata, Andrzeja Sadowskiego i Ewy Pełki. Brał udział w ponad stu wystawach indywidualnych i zbiorowych. W 2004 r. otrzymał Stypendium Funduszu Promocji Twórczości z Ministerstwa Kultury i Sztuki. W 2008 roku otrzymał stypendium ,,Młoda Polska" z Narodowego Centrum Kultury. Jego prace znajdują się w wielu instytucjonalnych i prywatnych kolekcjach w kraju i zagranicą, a zainteresowania artystyczne skupiają się na studiowaniu pejzażu i na nowatorskim sposobie jego prezentacji.
Estymacja:
5 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł