Aukcja Map Polski. Z prywatnej kolekcji (1) / 23 października 2021

Richard Blome

wyd. Richard Blome, stan pierwszy, Londyn 1669
mapa pochodząca z „A Geographical description…”
miedzioryt kolorowany, 29 x 40,6 cm (odcisk płyty)
Imago Poloniae, K14/1
stan zachowania bardzo dobry, papier przy dolnej krawędzi uszkodzony przez mole

Cena wylicytowana
5 500 zł