58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

32. Renata Kluczyńska | Metropolizm 11, 2016

aAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiMetropolizm 11, 2016
Metropolizm 11, 2016

Renata Kluczyńska

Metropolizm 11, 2016

akryl, płótno, 120 x 70 cm
sygn. p. oraz na odwrocie