olej, płótno, 60 x 60 cm, sygnowany p.d.: 'PA | TE | JUK | '22' oraz opisany na odwrocie: 'Rafał Patejuk | "Dla mnie to Pan jesteś Ktoś" | Olej, płótno, | 60x60'
Rafał Patejuk Absolwent kierunku Grafiki w Pracowni prof. Grzegorza Banaszkiewicza i Malarstwa w Pracowni prof. Janusza Rafała Głowackiego na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. 2023 – wystawa zbiorowa „Transfery”, Śląski Dom Aukcyjny w Częstochowie; 2022 – wystawa zbiorowa „Przestrzeń, Forma, Kształt”, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach; 2022 – wystawa zbiorowa „Przestrzeń miejska”, Galeria Koridor w Ostrawie; 2022 – wystawa indywidualna „Panoptikum Sztuki”, Galeria Sztuki Współczesnej Kolory w Częstochowie; 2021 – wystawa zbiorowa „Alma Mater”, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie.