Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 14 kwietnia 2021

5. Rafał Olbiński | Nokturn na skrzypce, 2005

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraNokturn na skrzypce, 2005
nokturn-na-skrzypce-2005-rafal-olbinski

Rafał Olbiński (ur. 1943 Kielce)

Nokturn na skrzypce, 2005

olej, płótno, 28,5 x 22 cm sygn l.d.: Olbiński
Obraz reprodukowanyw katalogu "Rafał Olbiński. Malarstwo."

Rafał Olbiński
Cena wylicytowana
40 000 zł