Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

79. Rafał Olbiński | Defense Against Banality

aAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Defense Against Banality
79
Defense Against Banality

Rafał Olbiński (ur. 1947 Kielce)

Defense Against Banality

olej, płótno, 130 x 100 cm, sygn. p.d.: Olbiński

Cena wylicytowana
105 000 zł