Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

211. PROCHOWNICA Z DOZOWNIKIEM, FRANCJA, POŁ. XIX W.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówPROCHOWNICA Z DOZOWNIKIEM, FRANCJA, POŁ. XIX W.
211
PROCHOWNICA Z DOZOWNIKIEM, FRANCJA, POŁ. XIX W.

róg, mosiądz; dł. 265 mm, sygn. „BOCHE A PARIS”

Cena wylicytowana
550 zł